Přihlaste se do on-line účtu. Snadné zadání objednávky. Jednoduchá editace údajů. Přehled historie zakázek.

Jaro 2019

Už nějaký čas vymýšlíme, šijeme a tvoříme já - Kristýna a  moje ona - Miluška.  Nejprve jsme šily pro dětičky, naše i ostatní teť nás víc baví ženy.  A tak se sejdeme v dílně u Milušky nebo u mě doma u počítače a vybíráme látky, vymýšlíme střihy co by se nám tak líbilo - co jsme kde viděly, slyšely. No a pak Miluška maluje, stříhá a šije. Pak to spolu zkoušíme, co nám jak padne - kde ubrat, kde přidat a předěláváme.

No a když už se nám to pozdává je prototyp venku - pak většinou ukecáme nějakou dobrou kamarádku. Třeba Lenku nebo Káťu a jdem fotit - včera jsme pro Vás nafotily novinky na jaro. Byla teda ohromná zima, takže velké díky za trpělivost a odolnost našim milým modelkám, doufáme že nám neomarodí!

Včerejšek byl o to hezčí, že nám k tomu Káťa občas zahrála na housle, bylo to krásné! Děkujeme, a že nekecám tak jeden snímeček k dobru:)

šaty černé zip

No a když je to vše odehráno a nafoceno, ještě je spousta práce s ořezáváním a vybíráním fotek. Malá statistika nafotili jsme 680 fotek pro 17 typů vyrobků takže to je cca 40 fotek na 1 výrobek. Nejsem tak dobrý fotograf takže toho raději střílím víc aby bylo z čeho vybírat.  Koho by to zajímalo mám foťák Canon EOS700d a je to foceno na 50mm objektiv bez zoomu, takže musíte při focení hledat tu správnou vzdálenost a světlo a vůbec to dobře nastavit, aby to vypadalo - což se mi někdy daří lépe někdy hůře. Každopádně bylo pod mrakem , takže přírodní softbox ideální podmínky až na tu zimu.

Fotky přenesu do compu a začíná moje malá postprodukce. to je vytřídit fotky do složek, podle typu výrobku. Následně vybrat ty dobré a ořezat a zmenšit to vše zdarma programem Fast stone.

No a když chci dělat nějaké banery doplnit texty a pohrát si s grafikou využívám Canvu, je to super nástroj zdrarma jen na základě registrace.Koho by to zajímalo víc, určitě příště třebas víc rozepíšu. Snad se Vám naše tvorba zalíbí, snad to ty fotky nedegradují - je stále se co učit. Hezké jaro dámy!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.